До уваги всіх поціновувачів гармонійного співзвуччя сучасних стильових тенденцій та одвічних золотих традицій в інтер’єрі! Запрошуємо до демонстраційної експозиції у стилі «еко»! Плідна співпраця двох провідних потужностей – гіпермаркета «Город дверей» та компанії-виробника високоякісних шпонованих плит «Ескада-М» – поклала перспективний початок успішному впровадженню інноваційних європейських технологій на теренах України.

На сьогодні шпоновані вироби є достойною альтернативою суцільному дерев’яному масиву та в багатьох аспектах перевершують його. Вдалий товариський тандем компаній-лідерів «Город дверей» та «Ескада-М» запропонував українському споживачеві продукт європейського рівня з вишуканими декорами шпону. Ці натуральні листи дерева наклеюються на винятково якісну деревну основу – австрійську ялицю. До беззаперечних переваг такого екологічного матеріалу, як шпон належать:

 • лояльна фінансова складова – шпон має завжди прийнятнішу ціну, аніж його еквівалент у масиві;
 • рекордне різноманіття декорів, серед яких є можливість обрати рідкісні екзотичні породи дерева, що не знайдеш на українському ринку деревини;
 • однорідність структури – зрізи полотна вражають досконалістю деревних волокон, природні недоліки практично відсутні, адже під час виробництва відібрано найдостойнішу сировину;
 • довговічність конструкції – шпоновані вироби стійкі до температурних коливань та перепадів вологості повітря у приміщенні, а отже не схильні до деформації;
 • невелика вага матеріалу, яка забезпечує менше навантаження на встановлені петлі та довший термін служби усієї фурнітури.

В експозиції «Дотик природи» («Touch of nature») акумульовано розмаїття вдалих предметних рішень із використанням сировини найвищого ґатунку

 • відкривні вхідні та міжкімнатні двері прихованого монтажу;
 • розсувні амбарні двері;
 • двері зі стіновими панелями, які задовольняють вимоги найвибагливішого шанувальника плаского дизайну в інтер’єрі;
 • касетні системи, що дозволяють візуально сховати всю конструкцію дверей у стіні;
 • плінтуси прихованого монтажу;
 • потаємні шафи, де немає жодних зовнішніх елементів – вигідно підкреслюють сучасні мінімалістичні вподобання споживача.

Принагідно зауважити, що сертифіковані алюмінієві системи прихованого монтажу розроблені за індивідуальним замовленням компанії «Город дверей» нашими польськими колегами, а тому повністю відповідають європейським стандартам якості. Варто згадати й про магнітні замки, які дозволяють зачиняти двері без натискання ручки – насправді зручна технологія, яка набуває в Україні все більшої популярності. Петлі також мають характерну потаємну конструкцію. З плином часу у дизайні інтер’єрів відбуваються неймовірні метаморфози – вони бентежать уяву вигадливими формами і новими тенденціями у створенні затишку й гармонії. Набуває ще більшого визнання богемний лофт – атмосфера складського приміщення, безліч вільного простору, цегляна кладка на стінах, неприхований метал, меблі яскравих кольорів. В такому інтер’єрі абсолютно органічний вигляд мають розсувні амбарні двері з характерною металевою системою, яка демонструє відверту велич металу.

Двері прихованого монтажу у поєднанні зі стіновими панелями утворюють суцільний комплекс, де межі між дверима та стіною зникають. Такий своєрідний ілюзіонізм ефектно підкреслює хайтеківський інтер’єр з характерними для нього чіткими геометричними формами. Механізми прихованого монтажу доречно увиразнюють лаконічність цього ультрасучасного стилю.

Натхнення та інтелектуальний підхід у практичній реалізації задумів стали для нас основоположними рушіями під час створення нової експозиції. Ласкаво просимо до гіпермаркету «Город дверей» на проспекті С. Бандери, 26.