Подробности
CITY – щитові дверні полотна з покриттям «Екошпон» та «ПВХ».
Переваги моделі:
– доступна вартість;
– міцність та довговічність;
– стійкість до зміни вологості та температур (покриття «ПВХ»);
– великий асортимент кольорової гами та текстури.
| Колір | Бук світлий, Бук сріблястий, Бук темний, Горіх білий, Горіх лісний, Горіх міланський |
|---|---|
| Покриття | Екошпон, Плівка ПВХ |
| Розмір | 600 мм, 700 мм, 800 мм, 900 мм |
| Тип | Глухе |
| Конструкція | Щитові |
| Товщина полотна | 34мм |
| Коробка | Коробка 34 (40) МДФ 100х33 мм к-кт, Коробка 34 (40) МДФ 80х33 мм к-кт |
| Лиштва | Лиштва пряма 70мм к-кт |
| Добірна дошка | Добірна планка 100х8мм к-кт, Добірна планка 150х8мм к-кт, Добірна планка 250х8мм к-кт |
Дополнительная информация
| Коллекция | simple |
|---|---|
| Производитель дверей | MS Doors (Украина) |
| Наличие | уточняйте у менеджера |
| Каталог | Межкомнатные двери, Ламинированные двери, Межкомнатные двери в наличии |













































































