Подробности
| Розміри (ширина*висота) | 860*2050 960*2050 |
| Доплата за 960 | +300 грн |
| Колір | Сірий композит /антрацит |
| Накладки* | композитна касета 16 мм/МДФ 26 мм |
| Склопакет | скло триплекс 4+4 мм + рефлекторне скло 4 мм + тоноване скло 4 мм |
| Товщина металу полотна* | 1,2 мм |
| Товщина полотна* | 96 мм (2 контури) |
| Наповнення полотна* | мінвата |
| Товщина короба* | 120 мм (дві труби 60*40+60*60 мм), |
| Фурнітура* | 3 зовнішні петлі, антизрізи,Чорна фурнітура, ручка на розетті, утоплена броненакладка,терморозрив на рамі (пробка 4 мм), ексцентрик, поріг з нержавіючої сталі |
| ЗАМОК Верхній* | Сувальдний, KALE 257 |
| ЗАМОК Нижній* | Циліндровий KALE 252, ЦИЛІНДР KALE |
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в назви та / або конструкції, не погіршуючи при цьому функціональні характеристики виробу.
Дополнительная информация
| Производитель дверей | REDFORT (Украина) |
|---|---|
| Страна-производитель | Украина |
| Наличие | уточняйте у менеджера |
| Замок | Kale |
| Дополнительные опции | Порог |
| Высота короба | 2050 мм |
| Ширина короба | 860 мм, 960 мм |
| Толщина металла полотна | 1.2 мм |
| Антисрезы | 3 шт. |
| Контур уплотнения | 2 контура |
| Каталог | Входные двери |













































































