Подробности
| Розміри (ширина*висота) | 860*2050 960*2050 |
| Доплата за 960*2050 | +150 грн |
| Колір | темний горіх |
| Накладки* | 8/8 мм, декор з 2 сторін |
| Товщина металу полотна* | 1,0 мм |
| Товщина полотна* | 75 мм |
| Наповнення полотна* | мінвата |
| Товщина короба* | 60*40 мм (труба) |
| Фурнітура* | 2 зовнішні петлі, ручка на планці,БЕЗ ВІЧКА |
| ЗАМОК Верхній* | Сейфовий Аvers 96/S6 (або аналог) |
| ЗАМОК Нижній* | Циліндровий «Аpecs2800» (або аналог) |
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в назви та / або конструкції, не погіршуючи при цьому функціональні характеристики виробу/
При комплектації дверей на трубі з МДФ накладками ручкой “розеткою” ціна збільшується на 400 грн.
Дополнительная информация
| Производитель дверей | REDFORT (Украина) |
|---|---|
| Страна-производитель | Украина |
| Наличие | в наличии |
| Высота короба | 2050 мм |
| Ширина короба | 860 мм, 960 мм |
| Толщина металла полотна | 1.1 мм |
| Контур уплотнения | 1 контур |
| Каталог | Входные двери |













































































