Подробности
| Розміри (ширина*висота) | 870*2050 970*2050(+300грн) |
| Колір | Дуб бронзовий ПВХ-02 |
| Накладки* | оцинкована сталь 1 мм+пінополістирол 15 мм/ МДФ 12мм |
| Товщина полотна* | 90 мм |
| Наповнення полотна* | мінвата |
| Товщина короба* | 104 мм (Труби 60*40+терморозрив+60*40) |
| Фурнітура* | 3 зовнішні петлі , чорна ручка на розетті, чорна квадратна броненакладка,ТЕРМОРОЗРИВ на рамі (пробка 4мм),поріг з нержавіючої сталі, євроущільнювач, КАШИРОВАНА ЛИШТВА |
| ЗАМОК Верхній* | Сейфовий – KALE 257 |
| ЗАМОК Нижній* | Циліндровий – KALE 252 +циліндр KALE |
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в назви та / або конструкції, не погіршуючи при цьому функціональні характеристики виробу.
Дополнительная информация
| Производитель дверей | REDFORT (Украина) |
|---|---|
| Страна-производитель | Украина |
| Наличие | уточняйте у менеджера |
| Замок | Kale |
| Дополнительные опции | Порог |
| Высота короба | 2050 мм |
| Ширина короба | 870 мм, 970 мм |
| Толщина металла полотна | 1.5 мм |
| Антисрезы | 3 шт. |
| Контур уплотнения | 2 контура |
| Каталог | Входные двери |













































































